lb rb
date a dog logo
Het bestuur

Heeft u specifieke vragen over een bepaald onderdeel van onze stichting? Neem dan contact met ons op.
Het bestuur van Stichting Date a Dog bestaat uit de volgende gedreven personen:

Ellen de Hart-Bonsel
Voorzitter
Verantwoordelijk voor PR en programmering
Email: ellen@dateadog.nl
         

Fleur Roelofsz
Secretaris

Verantwoordelijk voor merchandise en programma
Email:
fleur@dateadog.nl
           
Jacobien Nieuwenhuijzen
Bestuurslid

Verantwoordelijk voor contact dierenasielen, gedragstherapie honden
Email: jacobien@dateadog.nl
           
Ina Niks
Bestuurslid

Verantwoordelijk voor logistiek en locatiemanagement
Email: ina@dateadog.nl
           
 
 
Berthy Blom
Bestuurslid
Verantwoordelijk voor marketing en sponsoring
Email: berthy@dateadog.nl
           
 


Gerdien Schenk
Bestuurslid

Verantwoordelijk voor contact dierenasielen
Email: gerdien@dateadog.nl

 

Robin de Hart
Penningmeester
Verantwoordelijk voor kas en website ontwikkeling
Email: robin@dateadog.nl
 
 
info@dateadog.nl  
lb rb